Új forgókapu vehető igénybe a Bajai Szent Rókus Kórházban

A Bajai Szent Rókus Kórház ban a mai naptól használható a régi főbejáratnál elhelyezett forgókapu. Az újítás bevezetésére és kialakítására lakossági javaslat alapján került sor, melynek köszönhetően a tömegközlekedést igénybe vevő, vizsgálatról vagy kezelésről távozó betegek rövidebb útvonalon közelíthetik meg a buszmegállót. A forgókapu folyamatosan, 0-24 órában, a hét minden napján használatba vehető a gyalogosok számára, ezzel megkönnyítve a betegek távozását. A fejlesztés növeli továbbá az intézménybe érkezők kényelemérzetét, valamint csökkenti a megállóhoz való eljutás távolságát és idejét. Fontos kiemelni, hogy az újonnan kialakított forgókapu nem bejáratként szolgál, az csak kifelé vezető irányban, kijáratként működik.

Intézményünk vezetése kiemelten fontosnak tartja, hogy a Bajai Szent Rókus Kórházban a fejlesztések, átalakítások és változások a lakosság és a kórházba érkezők ötleteinek, igényeinek figyelembe véve történjenek. Ennek megfelelően folyamatosan figyelemmel kísérjük a felmerülő javaslatokat, azok megvalósíthatóságát és mindent megteszünk annak érdekében, hogy betegeink elégedetten távozhassanak intézményünkből. Ezúton is köszönjük a felvetést!