Kórház a jégpályán

A Bajai Szent Rókus Kórház dolgozói és családtagjai a 2017/2018-as téli időszakban ingyenesen vehették igénybe a jégpálya szolgáltatásait az Egészségfejlesztési Iroda munkahelyi egészségfejlesztés programjának részeként. Valamennyien nagy örömmel fogadták a lehetőséget. Decemberben két szombat délelőtt állt rendelkezésre korcsolyázásra, alkalmanként közel százan rótták a pályán köröket. Februárban 240 ingyenes belépő talált gazdára. A program jó lehetőséget kínált arra, hogy a téli sportokkal még csak kacérkodó felnőttek és gyerekek megtapasztalják a különleges testmozgás örömeit. A közös, jó hangulatú, aktív szabadidős tevékenységet minden résztvevő élvezte. A kórház vezetősége úgy tervezi, a következő időszakban is biztosítani ezt a programot a dolgozók szármára, tudatta az Egészségfejlesztési Iroda.