Katymári az első kisbaba

Igazán különlegesre sikerült az idei szilveszter egy katymári édesanyának. December 31-én ugyanis beindult a szülés, január elsején délelőtt pedig már megcsodálhatta újszülött gyermekét Pécsvári Viktória a Bajai Szent Rókus Kórházban. Az idei év első Baján született babája Gergő. A kisfiúval háromtagúra bővült család Katymáron él, a bajai kórházat ajánlás alapján választották és elégedettek az ellátással, tudtuk meg a boldog kismamától. Rebők Gergő 11 órakor született meg császármetszéssel,3030 grammal és 52 centiméterrel. „December 26-ra voltunk kiírva, de nagyon hajtott az év első babája címre.”

A vajúdásnál dr. Bárdos Erik segített. A szülés természetes úton indult meg, de a babát végül császármetszéssel segítették a világra.