Előkarácsony a gyermekosztáylon

Az önkormányzat üdvözletét és az advent üzenetét vitte el több szociális intézménybe Csubákné Besesek Andrea alpolgármester december 19-én. Ajándék is került minden közös karácsonyfa alá: gyümölcs, szaloncukor, valamint a Baja 320 éves város falinaptár szerzett örömöt ellátottaknak, bentlakóknak és dolgozóknak.

A Bajai Szent Rókus Kórház gyermekosztályán dr. Károly Éva osztályvezető főorvos bizakodva mondta, hogy szentestére minden gyermek hazatérhet, az előkarácsonyi időszakban azonban örömmel fogadták az ajándékot. Az alpolgármester ez alkalomból hozta el a néhány héttel ezelőtt megtartott első bajai Tekergő Mesenap alkalmából átadott adományról szóló oklevelet, a gyermekosztály dolgozói pedig megmutatták a mesekönyveket, amelyeket a pénzadományból vásároltak a kis betegetek szórakoztatására.