Kiemelkedő szakmai tevékenység

Miniszteri elismerő oklevelet vehetett át a Bajai Szent Rókus Kórház szülészet-nőgyógyászati osztályának szakdolgozói kollektívája. „Kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként”, olvasható a miniszteri oklevélen. A bajai kórház szülészet-nőgyógyászatának szakdolgozói az országos Semmelweis-napon Balog Zoltán minisztertől vehették át a díjat. Mikóné Róka Krisztina megbízott osztályvezető főnővér büszke arra, hogy az osztályon kiváló a csapatmunka, ami a betegek színvonalas ellátása szempontjából nagyon fontos. „Harmincöt fős szakdolgozói gárda látja el a munkát a szülészeti-nőgyógyászati osztályon. A mi munkánk magába foglalja a kórházi ellátást igénylő terhesek kezelését, a szülőszobai ellátást, a gyermekágyas anyák gondozását, az újszülöttek gondozását, valamint a nőgyógyászati osztályon a tervezett és az akut műtéten átesett betegek ápolását.”