Megszületett az idei első baba

Egészen különlegesre sikerült a szilveszter éjszakája egy bácsalmási édesanyának. Január elsején hajnalban beindult nála a szülés, délelőtt pedig már karjában tarthatta gyermekét, életet adva az idei első babának a Bajai Szent Rókus Kórházban. Vivien a vártnál egy héttel előbb látott napvilágot. A kislánnyal négytagúvá bővült a család, mely a bajai kórház szülészeti osztályát ismerősök ajánlása alapján választották ki és elégedettek az ellátással, tudtuk meg a boldog kismamától. Velez Renáta: „Vasárnap hajnalban jöttünk be, akkor folyt el otthon a magzatvíz. Második gyermek, ő nehezebb volt, mert az első az sokkal kisebb volt. Az első kisfiú, ő kislány. Kiss Vivien 4050 grammal és 50 centivel született. Most kezd szopni, minden rendben van.”

A szülésnél dr. Bárdos Erik és dr. Ivók Csaba segített. A kicsi természetes úton született meg. Vivient és anyukáját már nagyon várja haza családjuk, így a 3,5 éves testvér, Ervin is.

A Bajai Szent Rókus Kórházban idén még nem született másik kicsi, az első bajai babára egyelőre várni kell.