XXVI. „Karácsonyt Várva…”

A Bajai Szent Rókus Kórház Koronária Közhasznú Alapítványa az idei évben is megrendezi hagyományos „Karácsonyt várva…” jótékonysági gálaműsorát 2016. december 10-én, szombaton, 17 órai kezdettel Baján a Bácskai Kultúrpalotában.

Az est fővédnöke: Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára. Védnökei: Zsigó Róbert államtitkár, Baja és térsége országgyűlési képviselője, Fercsák Róbert, Baja polgármestere, dr. Tóth Gábor, a Bajai Szent Rókus Kórház főigazgatója.

Karácsonyi köszöntőt mond: Fekete Szabolcs, a józsefvárosi Szent József Plébánia plébánosa.

Fellépnek a gálaműsor I. részében: Kautzky Armand Jászai Mari-díjas színművész, Balázsevits Tamás, a Bajai Fiatalok Színháza tagja, M.É.Z. együttes, UniCum Laude énekegyüttes, Fourtissimo (Prima-díjas együttes).

A gálaműsor II. részében: Peller Anna és Mészáros Árpád Zsolt, a Budapesti Operettszínház művészei, Szarvas Panni, Bárdos Gréta, Nagy Alma Virág és Ottmár Attila, a Bajai Fiatalok Színházának tagjai, a Szent László ÁMK kórusa (vezényel: Hosszúné Balla Lenke, zongorán kísér: Pethő Attila).

Az est házigazdája Novodomszky Éva, az MTVA műsorvezetője, és Menczer Tamás.

Szerkesztette és szervezte: Menczer György.

Jegyek válthatók a Bácskai Kultúrpalota jegyirodájában (Baja, Szentháromság tér 3., 79/321-341). Jegyárak: 4500 és 5500 Ft.

A koncert teljes bevételét egy kétmillió forint értékű CARDIO-AID 360-B bifázisos defibrillátor (újraélesztő) készülék vásárlására fordítjuk.

Köszönjük, hogy jegye megvásárlásával Ön is támogatja célunkat!

Sok szeretettel várjuk kedves közönségünket!

Áldott karácsonyi ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Illusztráció