Az Egészségfejlesztési Iroda őszi programjai

Folytatódnak, illetve újra indulnak a lakosság körében népszerű, ingyenesen igénybe vehető egészségprogramok a Bajai Szent Rókus Kórházban működő EFI irodában.

Jelentkezni lehet a lelki egészség védelme programon belül az alkoholbetegségben szenvedőket és/vagy hozzátartozóikat segítő anonim önsegítő, valamint az éppen nagy lelki megpróbáltatáson keresztül menő, krízishelyzetben levőket támogató foglalkozásokra. Továbbra is elérhető a szakszerű étrendi és testmozgás tanácsadás, melyet hetente (kedd, szerda) tartanak a dietetikusok, gyógytornászok. Életmódi tanácsadásra heti 4 napon (hétfőtől-csütörtökig) 17 órától várják az érdeklődőket.  (A programokon való részvételhez alkalmanként egyéni időpontok is egyeztethetők.)

A Mozgásprogamok közül a 10 alkalmas, heti jóga csoportfoglalkozás első időpontja szeptember 13. (kedd), 16 óra. A szintén 10 alkalmas, 2 mozgásterápiás gyógytorna csoportfoglalkozás szeptember 19-én, hétfőn indul 15.30 és 16.30 órai kezdéssel. A tartós testsúlycsökkentés elérését segítő, heti rendszerességű Fogyi Klub indul szeptember 19-én, 16 órakor.

A programokon való részvételhez előjegyzés szükséges. EFI Baja, 79/422-233/1128 mellék, 20/330 1166. Vargáné Kisbácskai Anita (Bajai Szent Rókus Kórház EgészségFejlesztési Iroda)