Ismét elnökség tag a főigazgató

Ismét bizalmat szavazott a szakma dr. Tóth Gábornak, a Bajai Szent Rókus Kórház főigazgatójának. A szakmai szervezet márciusi tisztújító közgyűlésén beválasztották a több mint 100 intézményt tömörítő Magyar Kórházszövetség elnökségébe. Amint arról beszámoltunk, 2013-ban első ízben került bajai vezető az elnökségbe (9 kórházigazgató kapott helyet). Akkor joggal lehetett erre büszke a főigazgató. – Úgy vélem, az elmúlt 3 évben végzett munkám elismerése, eredménye, hogy ismét bizalmat kaptam a kollégáktól – nyilatkozta most lapunknak dr. Tóth Gábor.

Korábban elmondta: az elnökségi tagság számára több munkát jelent, ugyanakkor gyorsabban jut fontos információkhoz. Továbbá elképzelései teret kaphatnak az egészségügy fejlődési irányvonalának meghatározásakor. Kiemelte: megtisztelő a szakmai elismerés, hiszen kórházigazgatók választották be a vezetésbe. Idén immár második alkalommal.