Minden fillér számít!

Százezer forintos utalványt vett át január 20-án dr. Károly Éva, a Bajai Szent Rókus Kórház Gyermekosztályának vezetője. Mint mondta, minden fillérre szükség van a 34 ágyas osztálynak. – Nagy a betegforgalom, gyorsan elhasználódnak a műszerek – hangsúlyozta az osztályvezető főorvos.

Az utalványt Bócsa Barnabás, a Baja Marketing Kft. igazgatója adta át. – A Bajai Motoros Egyesülettel és a Máltai Szeretetszolgálat helyi szervezetével közösen az „adni jó” szellemiségében gyűjtöttünk az osztály javára. Remélem, a szerényebb összeg segíti majd a műszerbeszerzést.

Vankó István elmondta: a helyi motorosok évek óta segítik a gyermekosztályt, idén is terveznek hasonló akciókat. Maros Beáta pedig kiemelte: a szolgálat első ízben kapcsolódott be az adománygyűjtésbe, de örömmel tette.